Wykaz sędziów Sądu Okręgowego w Białymstoku

Referat Wizytacyjny

  1. Jolanta Korwin-Piotrowska - Prezes SO (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku)
  2. Mirosław Konieczka – Wiceprezes SO
  3. Elżbieta Siergiej – Wizytator ds. Rodzinnych i Nieletnich
  4. Mirosław Józef Trzaska – Wizytator ds. Egzekucyjnych i Wieczystoksięgowych
  5. Krzysztof Kamiński – Wizytator ds. Karnych

I Wydział Cywilny

  1. Elżbieta Małgorzata Kudrycka-Jarosz –Przewodnicząca Wydziału
  2. Karolina Szerel - Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Małgorzata Danuta Korol
  4. Bożena Murawska-Kołota (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  5. Bogusława Zieleniewska-Masłowska
  6. Krzysztof Marek Kruk – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
  7. Piotr Kozłowski
  8. Irena Opolska (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku do 31.08.2020 r.)
  9. Krzysztof Adam Prutis (SSR w Bielsku Podlaskim del. do SO w Białymstoku do 31.08.2020 r.)

II Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. Renata Anna Tabor –Przewodnicząca Wydziału
  2. Barbara Puchalska – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Jolanta Fedorowicz
  4. Bogdan Ryszard Łaszkiewicz
  5. Urszula Grażyna Wynimko
  6. Bożena Sztomber
  7. Jolanta Klimowicz-Popławska
  8. Jacek Stypułkowski (SSR w w Bielsku Podlaskim del. do SO w Białymstoku do 31.08.2020 r.)

III Wydział Karny

  1. Marzenna Jolanta Roleder – Przewodnicząca Wydziału
  2. Izabela Marzanna Komarzewska– Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Beata Brysiewicz
  4. Anna Wiesława Hordyńska
  5. Szczęsny Tomasz Szymański
  6. Wiesław Żywolewski
  7. Mariusz Tomasz Kurowski

IV Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

  1. Mariusz Andrzej Pankowiec – Przewodniczący Wydziału
  2. Grażyna Urszula Zawadzka-Lotko - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Marek Zaniewski
  4. Sławomir Cilulko

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Elżbieta Rosłoń – Przewodnicząca Wydziału
  2. Elżbieta Krupińska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Stanisław Stankiewicz
  4. Wiesława Kruczkowska
  5. Marzanna Rogowska
  6. Jarosław Włodzimierz Pawlik

VII Wydział Gospodarczy

  1. Katarzyna Topczewska – Przewodnicząca Wydziału
  2. Julita Jadwiga Uryga – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Leszek Ciulkin – Pełnomocnik ds. wdrożeń systemów informatycznych
  4. Karol Jaszkowski (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  5. Maciej Andrzej Głos
  6. Jacek Malinowski
  7. Alicja Iwona Dubij
  8. Beata Gnatowska
  9. Paweł Dzienis (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku do 31.08.2020 r.)

VIII Wydział Karny Odwoławczy

  1. Marek Wasiluk – Wiceprezes, Przewodniczący Wydziału
  2. Dariusz Sławomir Niezabitowski – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Marzanna Chojnowska
  4. Przemysław Grzegorz Wasilewski 
  5. Dariusz Orłowski
  6. Dorota Niewińska
  7. Wiesław Józef Oksiuta
  8. Dariusz Gąsowski– Rzecznik Prasowy
  9. Ryszard Andrzej Milewski