Wykaz sędziów Sądu Okręgowego w Białymstoku

Referat Wizytacyjny

  1. Jolanta Korwin-Piotrowska - Prezes SO
  2. Mirosław Konieczka – Wiceprezes SO
  3. Mirosław Józef Trzaska – Wizytator ds. Egzekucyjnych i Wieczystoksięgowych
  4. Krzysztof Kamiński – Wizytator ds. Karnych
  5. Leszek Ciulkin - Wizytator, Pełnomocnik sądowy do spraw wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Białymstoku

I Wydział Cywilny

  1. Elżbieta Małgorzata Kudrycka-Jarosz –Przewodnicząca Wydziału
  2. Karolina Szerel - Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Małgorzata Danuta Korol
  4. Bożena Murawska-Kołota (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  5. Bogusława Zieleniewska-Masłowska
  6. Krzysztof Marek Kruk – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
  7. Piotr Kozłowski
  8. Irena Opolska (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku do 28.02.2021 r.)
  9. Krzysztof Adam Prutis (SSR w Bielsku Podlaskim del. do SO w Białymstoku do 28.02.2021 r.)

II Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. Renata Anna Tabor –Przewodnicząca Wydziału
  2. Barbara Puchalska – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Jolanta Fedorowicz
  4. Elżbieta Siergiej
  5. Bogdan Ryszard Łaszkiewicz
  6. Urszula Grażyna Wynimko
  7. Bożena Sztomber
  8. Jolanta Klimowicz-Popławska
  9. Jacek Stypułkowski (SSR w w Bielsku Podlaskim del. do SO w Białymstoku do 28.02.2021 r.)

III Wydział Karny

  1. Marzenna Jolanta Roleder – Przewodnicząca Wydziału
  2. Izabela Marzanna Komarzewska– Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Beata Brysiewicz
  4. Anna Wiesława Hordyńska
  5. Szczęsny Tomasz Szymański
  6. Wiesław Żywolewski
  7. Mariusz Tomasz Kurowski
  8. Sławomir Cilulko

IV Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

  1. Mariusz Andrzej Pankowiec – Przewodniczący Wydziału
  2. Grażyna Urszula Zawadzka-Lotko
  3. Marek Zaniewski

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Marzanna Rogowska – Przewodnicząca Wydziału
  2. Elżbieta Krupińska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Stanisław Stankiewicz
  4. Wiesława Kruczkowska
  5. Elżbieta Rosłoń
  6. Jarosław Włodzimierz Pawlik

VII Wydział Gospodarczy

  1. Jacek Malinowski - Przewodniczący Wydziału
  2. Katarzyna Topczewska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Julita Jadwiga Uryga
  4. Karol Jaszkowski (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  5. Maciej Andrzej Głos
  6. Alicja Iwona Dubij
  7. Beata Gnatowska
  8. Paweł Dzienis (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku do 28.02.2021 r.)

VIII Wydział Karny Odwoławczy

  1. Marek Wasiluk – Wiceprezes, Przewodniczący Wydziału
  2. Dariusz Sławomir Niezabitowski – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Marzanna Chojnowska
  4. Przemysław Grzegorz Wasilewski 
  5. Dariusz Orłowski
  6. Dorota Niewińska
  7. Wiesław Józef Oksiuta
  8. Dariusz Gąsowski– Rzecznik Prasowy
  9. Ryszard Andrzej Milewski