Sale rozpraw

Budynek Sądu Okręgowego składa się z trzech segmentów:

  • segment A (budynek główny od strony ul. M. Skłodowskiej-Curie) - tu znajduje się jedyne wejście do Sądu,
  • segment B (budynek od strony ul. Suraskiej - na lewo od wejścia głównego) - połączony z segmentem A za pomocą łącznika znajdującego się na pierwszym piętrze,
  • segment C - budynek od strony ul. Legionowej (na prawo od wejścia głównego) połączony z segmentem A za pomocą łącznika znajdującego się na parterze oraz na pierwszym piętrze.

Sale rozpraw znajdują się w segmentach A i B.

Sale rozpraw nr IV, V, VI, VII – parter segmentu A

po wejściu do budynku Sądu z holu głównego należy skręcić w korytarz znajdujący się po lewej stronie.

Sale rozpraw nr VIII, IX, X, XI, XII, XIV – pierwsze piętro segmentu A

po wejściu do budynku Sądu należy wejść schodami głównymi na pierwsze piętro i skręcić w korytarz znajdujący się po prawej stronie (można skorzystać z windy znajdującej się na holu głównym).

Sala rozpraw nr XIII – pierwsze piętro segmentu A

po wejściu do budynku Sądu należy wejść schodami głównymi na pierwsze piętro (można skorzystać z windy znajdującej się na holu głównym). Sala nr XIII znajduje się naprzeciwko schodów.

Sale rozpraw nr I, II, III – segment B

po wejściu do budynku Sądu należy wejść schodami głównymi na pierwsze piętro (można skorzystać z windy znajdującej się na holu głównym) i skręcić w korytarz znajdujący się po prawej stronie. Po dojściu do końca korytarza należy przejść łącznik segmentu A i B. Po lewej stronie znajduje się sala rozpraw nr II. Sala rozpraw nr I znajduje się na parterze, zaś sala nr III na drugim piętrze. W segmencie B znajduje się winda, którą można przemieszczać się między kondygnacjami.

  • parter
parter
  • I piętro
I piętro
  • II piętro
II piętro