Wykaz sędziów Sądu Okręgowego w Białymstoku

Referat Wizytacyjny

  1. Jolanta Korwin-Piotrowska - Prezes SO (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku)
  2. Mirosław Konieczka – Wiceprezes SO
  3. Elżbieta Siergiej – Wizytator ds. Rodzinnych i Nieletnich
  4. Mirosław Józef Trzaska – Wizytator ds. Egzekucyjnych i Wieczystoksięgowych
  5. Krzysztof Kamiński – Wizytator ds. Karnych

I Wydział Cywilny

  1. Elżbieta Małgorzata Kudrycka-Jarosz –Przewodnicząca Wydziału
  2. Małgorzata Danuta Korol – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Bożena Murawska-Kołota (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  4. Bogusława Zieleniewska-Masłowska
  5. Joanna Dorota Toczydłowska – Koordynator ds. mediacji
  6. Krzysztof Marek Kruk – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
  7. Karolina Szerel
  8. Piotr Kozłowski (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku)
  9. Irena Opolska (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku od 01.03.2019 r. do 31.08.2019 r.)
  10. Krzysztof Adam Prutis (SSR w Bielsku Podlaskim del. do SO w Białymstoku od 01.03.2019 r. do 31.08.2019 r.)

II Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. Renata Anna Tabor –Przewodnicząca Wydziału
  2. Barbara Puchalska – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Jolanta Fedorowicz
  4. Bogdan Ryszard Łaszkiewicz
  5. Urszula Grażyna Wynimko
  6. Bożena Sztomber
  7. Jolanta Klimowicz-Popławska – Koordynator do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych
  8. Jacek Stypułkowski (SSR w w Bielsku Podlaskim del. do SO w Białymstoku od 01.03.2019 r. do 31.08.2019 r.)

III Wydział Karny

  1. Marzenna Jolanta Roleder – Przewodnicząca Wydziału
  2. Izabela Marzanna Komarzewska– Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Beata Brysiewicz
  4. Anna Wiesława Hordyńska
  5. Szczęsny Tomasz Szymański
  6. Wiesław Żywolewski
  7. Mariusz Tomasz Kurowski
  8. Sławomir Cilulko (del. do SA w Białymstoku do 30.04.2019 r.)

IV Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

  1. Mariusz Andrzej Pankowiec – Przewodniczący Wydziału
  2. Marek Zaniewski
  3. Grażyna Urszula Zawadzka-Lotko

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Elżbieta Rosłoń – Przewodnicząca Wydziału
  2. Elżbieta Krupińska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Stanisław Stankiewicz
  4. Wiesława Kruczkowska
  5. Marzanna Rogowska
  6. Jarosław Włodzimierz Pawlik

VII Wydział Gospodarczy

  1. Katarzyna Topczewska – Przewodnicząca Wydziału
  2. Julita Jadwiga Uryga – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Leszek Ciulkin – Pełnomocnik ds. wdrożeń systemów informatycznych
  4. Karol Jaszkowski (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  5. Maciej Andrzej Głos
  6. Jacek Malinowski (del. do SA w Białymstoku do 30.04.2019 r.)
  7. Alicja Iwona Dubij
  8. Beata Gnatowska (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku)
  9. Małgorzata Kozłowska (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku do 31.07.2019 r.)
  10. Paweł Dzienis (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku od 01.03.2019 r. do 31.08.2019 r.)

VIII Wydział Karny Odwoławczy

  1. Marek Wasiluk – Wiceprezes, Przewodniczący Wydziału
  2. Marzanna Chojnowska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Irena Rybska (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  4. Przemysław Grzegorz Wasilewski 
  5. Ilona Agata Simonowicz (del. do SA w Białymstoku)
  6. Dariusz Orłowski
  7. Dorota Niewińska
  8. Wiesław Józef Oksiuta
  9. Dariusz Sławomir Niezabitowski
  10. Dariusz Gąsowski– Rzecznik Prasowy
  11. Ryszard Andrzej Milewski
  12. Sławomir Wołosik