Aktualne oferty pracy

Konkurs na stanowisko audytora wewnętrznego

W dniu 18 kwietnia 2019 r. Pani Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłosiła konkurs na stanowisko audytora wewnętrznego w Sądzie Okręgowym w Białymstoku - Nr K-1012-12/19 (1 etat).
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zostały zawarte w załączonym poniżej ogłoszeniu.

Czytaj więcej...

Konkurs na staż urzędniczy (na stanowisko informatyka)

W dniu 18 kwietnia 2019 r. Pani Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłosiła konkurs na staż urzędniczy (na stanowisko informatyka) w Sądzie Okręgowym w Białymstoku - Nr K-1012-13/19 (1 etat). Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zostały zawarte w załączonym poniżej ogłoszeniu.

Czytaj więcej...

Konkurs na stanowisko asystenta sędziego

W dniu 3 kwietnia 2019 r. Pani Prezes Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłosiła konkursu na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Białymstoku - Nr K-1012-10/19 (1 etat). Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte zostały w załączonym poniżej ogłoszeniu.

Czytaj więcej...

Konkurs na stanowisko kierownika Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów

W dniu 3 kwietnia 2019 r. Pani Prezes Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłosiła konkursu na stanowisko kierownika Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Sądzie Okręgowym w Białymstoku - Nr K-1012-11/19 (1 etat). Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte zostały w załączonym poniżej ogłoszeniu.

Czytaj więcej...