Wykaz sędziów Sądu Okręgowego w Białymstoku

  • Drukuj

Referat Wizytacyjny

  1. Jolanta Korwin-Piotrowska - Prezes SO (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku)
  2. Mirosław Konieczka – Wiceprezes SO
  3. Elżbieta Siergiej – Wizytator ds. Rodzinnych i Nieletnich
  4. Mirosław Józef Trzaska – Wizytator ds. Egzekucyjnych i Wieczystoksięgowych
  5. Sławomir Wołosik – Wizytator ds. Karnych

I Wydział Cywilny

  1. Elżbieta Małgorzata Kudrycka-Jarosz –Przewodnicząca Wydziału
  2. Małgorzata Danuta Korol – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Bożena Murawska-Kołota (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  4. Bogusława Zieleniewska-Masłowska
  5. Joanna Dorota Toczydłowska – Koordynator ds. mediacji, Pełnomocnik ds. wdrożeń systemów informatycznych
  6. Krzysztof Marek Kruk (del. do SA w Białymstoku od 01.11.2018 r. do 30.04.2019 r.)
  7. Karolina Szerel
  8. Piotr Kozłowski (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku)

II Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. Renata Anna Tabor –Przewodnicząca Wydziału
  2. Barbara Puchalska – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Jolanta Fedorowicz
  4. Bogdan Ryszard Łaszkiewicz
  5. Urszula Grażyna Wynimko
  6. Grażyna Wołosowicz (del. do SA w Białymstoku do 31.10.2018 r.)
  7. Bożena Sztomber
  8. Jolanta Klimowicz-Popławska

III Wydział Karny

  1. Marzenna Jolanta Roleder – Przewodnicząca Wydziału
  2. Izabela Marzanna Komarzewska – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Beata Brysiewicz
  4. Anna Wiesława Hordyńska
  5. Szczęsny Tomasz Szymański
  6. Wiesław Żywolewski – Rzecznik Prasowy
  7. Mariusz Tomasz Kurowski
  8. Sławomir Cilulko (del. do SA w Białymstoku od 01.05.2018 r. do 31.10.2018 r.)

IV Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

  1. Mariusz Andrzej Pankowiec – Przewodniczący Wydziału
  2. Marek Zaniewski
  3. Grażyna Urszula Zawadzka-Lotko

V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Elżbieta Rosłoń – Przewodnicząca Wydziału, Kierownik Szkolenia
  2. Elżbieta Krupińska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Stanisław Stankiewicz
  4. Wiesława Kruczkowska
  5. Marzanna Rogowska
  6. Jarosław Włodzimierz Pawlik

VII Wydział Gospodarczy

  1. Katarzyna Topczewska – Przewodnicząca Wydziału
  2. Julita Jadwiga Uryga – Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. Leszek Ciulkin
  4. Karol Jaszkowski (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  5. Maciej Andrzej Głos
  6. Jacek Malinowski
  7. Alicja Iwona Dubij
  8. Beata Gnatowska (SSR w Białymstoku del. do SO w Białymstoku)

VIII Wydział Karny Odwoławczy

  1. Marek Wasiluk – Wiceprezes, Przewodniczący Wydziału
  2. Marzanna Chojnowska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Irena Rybska (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości)
  4. Przemysław Grzegorz Wasilewski 
  5. Ilona Agata Simonowicz (del. do SA w Białymstoku)
  6. Dariusz Orłowski
  7. Dorota Niewińska
  8. Krzysztof Kamiński
  9. Wiesław Józef Oksiuta – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
  10. Dariusz Sławomir Niezabitowski
  11. Dariusz Gąsowski
  12. Ryszard Andrzej Milewski