Wiadomości

Konkurs na staż urzędniczy

W dniu 5 października 2018 r. Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłosiła konkurs na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Białymstoku - Nr K-1012-16/18 (1 etat). Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte zostały w załączonym poniżej ogłoszeniu.

Czytaj więcej...

Konkurs na staż urzędniczy (na stanowisko audytora wewnętrznego)

W dniu 25 września 2018 r. Pani Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłosiła konkursu na staż urzędniczy (na stanowisko audytora wewnętrznego) w Sądzie Okręgowym w Białymstoku - Nr K-1012-15/18 (1 etat). Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte zostały w załączonym poniżej ogłoszeniu.

Czytaj więcej...

Lista wydarzeń związanych z obchodami Tygodnia Mediacji w okręgu Sądu Okręgowego w Białymstoku

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane artykuły

Informacje

Sąd Okręgowy w Białymstoku
ul. M. Skłodowskiej-Curie 1
15-950 Białystok

Centrala

tel. 85 745 92 00

Biuro Obsługi Interesanta

tel. 85 742 23 46
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytelnia Akt

tel. 85 745 93 59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zdjęcie budynku sądu
  • Zdjęcie budynku sądu
  • Zdjęcie budynku sądu
  • Zdjęcie budynku sądu


Akt oskarżenia w sprawie zabójstwa w Białymstoku

W dniu 3 stycznia 2013 roku do Sądu Okręgowego w Białymstoku wpłynął akt oskarżenia przeciwko Krzysztofowi O. o czyn z art. 148 § 2 pkt 2 k.k. i Markowi G. o czyn z art. 148 § 2 pkt 2 k.k. w zw. z art. 31 § 2 k.k.

Prokurator zarzucił podsądnym, że w dniu 19 kwietnia 2012 r. w mieszkaniu w Białymstoku Krzysztof O. dwukrotnie uderzył pokrzywdzonego pięścią w głowę, a następnie po przewróceniu się pokrzywdzonego na podłogę skrępował mu ręce w nadgarstkach oraz nogi na wysokości kostek sznurkami, po czym kopał i bił pokrzywdzonego, Marek G. stanął zaś na pokrzywdzonym nogami powodując u niego obrażenia ciała, które skutkowały zgonem pokrzywdzonego, po czym dokonali zaboru rzeczy należących do pokrzywdzonego (pieniędzy, artykułów żywnościowych, radioodbiornika).

Czyn zarzucany oskarżonym zagrożony jest maksymalnie  karą dożywotniego pozbawienia wolności, zaś dolną granicą jest kara 12 lat pozbawienia wolności (art. 148 § 2 pkt 2  k.k.).

Oskarżony Krzysztof O. jest w chwili obecnej tymczasowo aresztowany i przebywa   w areszcie śledczym, natomiast oskarżony Marek G. jest tymczasowo aresztowany i przebywa w SPP ZOZ w Choroszczy.

Sprawa została zarejestrowana pod sygnaturą III K 3/13.

Najczęściej czytane

Wokanda

Informujemy, że aplikacja e-Wokanda stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. Regulamin urzędowania sądów powszechnych (Dz. U. z 2015 poz. 2316 ze zm.).

Czytaj więcej...

Godziny urzędowania

Godziny urzędowania Sądu

w poniedziałki w godzinach od 7:30 do 18:00
od wtorku do piątku od 7:30 do 15:30

Czytaj więcej...