Fundacja Ochrony Zdrowia „Wsparcie” w Białymstoku

Uprzejmie informujemy, że od 2006 r. działa powołana przez sędziów Sądów Apelacyjnego, Okręgowego i Rejonowego w Białymstoku Fundacja Ochrony Zdrowia „Wsparcie”. Jej celem jest niesienie pomocy finansowej ciężko chorym osobom w ponoszeniu kosztów leczenia. Fundacja jest nastawiona w szczególności na przyznawanie wsparcia finansowego sędziom, pracownikom oraz referendarzom sądowym związanym z okręgiem Sądu Apelacyjnego w Białymstoku oraz członkom ich rodzin.

Podstawą uzyskania pomocy jest uzasadniony wniosek ubiegającego się o jej przyznanie. Decyzję podejmuje Zarząd Fundacji po rozpatrzeniu wszystkich danych zawartych we wniosku. Górną granicę pomocy wyznacza stan posiadanych przez Fundację środków. Do dnia dzisiejszego 100% wniosków zostało rozpatrzonych pozytywnie. Szczegółowe informacje osoby ubiegające się o pomoc mogą uzyskać poprzez kontakt na wskazany adres e-mail lub telefoniczny z wiceprezesem Fundacji Grzegorzem Bieniewskim.

Fundacja finansuje pomoc ze środków, które otrzymuje w darowiźnie. Zwracamy się do Państwa o dokonywanie wpłat na konto fundacji, Systematyczne uiszczanie nawet niewygórowanych kwot po 5-10 zł miesięcznie spowoduje, że fundacja będzie miała większe możliwości udzielenia pomocy potrzebującym. Osoby, które zdecydują się na udzielenie tego rodzaju wsparcia prosimy o rozważenie możliwości złożenia oświadczenia wyrażające zgodę na potrącanie z wynagrodzenia za pracę stosownych kwot.

Kontakt:

Fundacja Ochrony Zdrowia „Wsparcie” w Białymstoku
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sąd Rejonowy w Białymstoku: Grzegorz Bieniewski – tel. 85 665 62 76
Sąd Apelacyjny w Białymstoku: Danuta Dardzińska – tel. 85 743 05 46

Konto:

INVEST-BANK S.A. Oddział w Białymstoku,
15-443 Białystok, Al. Piłsudskiego 11/3
61 1680 1248 0000 3000 1301 1992

Załączniki:

Pobierz plik (wzor_oswiadczenia.pdf)Wzór oświadczenia  (rozmiar: 10 KiB)